منو
مطالب خواندنی
مقررات آموزشی
تقویم آموزشی موسسه
مسابقات و سرگرمی
آرشیو اخبار
گالری عکس
دانلود
سوالات متداول
شکایات و انتقادات
مدارک و گواهی ها
درباره ما
تماس با ما
سخن هفته


به جایی که زمین خورده ای نگاه مکن. به جایی نگاه کن که پایت سّر خورده است. پس همواره به دنبال علت و دلیل حادثه باش و آن را ریشه یابی کن

 

تقویم
دوره های آموزشی

1.        دوره های خردسالان و کودکان (4 تا 8 سال)

این دوره های بصورت بدون کیف در 24 ترم برگزار می گردد، این طرح به نام موسسه برای اولین بار در کشور براساس روانشناسی آموزشی کودکان طراحی،  ثبت و اجرا شده است. که در این دوره بچه ها قادر خواهند بود بدون یادگیری حروف یا نوشتار، انگلیسی را به راحتی صحبت کنند و دایره لغات خود را افزایش دهند.

2.       دوره های کودکان (8 تا 12 سال)

این دوره ها در 3 ترم مقدماتی و 15 ترم تکمیلی برگزار می گردد. کتاب های مورد استفاده در این دوره ها

 Every Body Up می باشند که از جدیدترین روش های آموزشی کودکان در کشور می باشد. در پایان این دوره گواهی پایان رده کودکان صادر و به زبان آموزان اعطاء می گردد که این مدرک هم بصورت بین المللی و هم بصورت داخل کشور دارای اعتبار می باشد.

3.       دوره های نوجوانان (12 تا 16 سال)

کتاب های مورد استفاده در این دوره ها کتاب های Family & Friends می باشد که در 3 سطح مقدماتی و 18 ترم تکمیلی برگزار می گردد. در پایان این دوره ها هم گواهی مورد تائید داخل کشور و هم بین المللی به زبان آموزان اعطاء می گردد.

4.       دوره های زبان عمومی بزرگسالان

این دوره ها مناسب برای افرادی است که جهت یادگیری، محدودیت زمانی ندارند و قصد دارند که چهار مهارت زبان را به صورت اصولی از ابتدا بیاموزند. این دوره ها شامل 8 سطح مقدماتی، 8 سطح متوسطه و 6 سطح پیشرفته می باشد. کتاب های مورد استفاده در این دوره ها      Top Notch, Speak Now, Oxford Word Skillsو  Summit    می باشد. پس از اتمام دوره به فارغ التحصیلان دیپلم پایان دوره دارای اعتبار در داخل کشور و یا مدرک پایان دوره ی بین المللی از کالج Westminster لندن اعطاء می گردد.

5.      دوره FCE

این دوره مناسب جهت زبان آموزان سطح پیشرفته می باشد که قصد دارند سطح زبان خود را به سطح

 Post-Advance ارتقاء دهند. این دوره در 4 ترم 20 جلسه ای برگزار می گردد.

6.       دوره های آزمون زبان امتحان جامع دکترا

دوره های   MSRT, EPT, MHLE, TOLIMO مناسب جهت دانشجویان دکترای دانشگاه های دولتی، آزاد، پیام نور می باشد که قصد شرکت در آزمون جامع دکترا را دارند. تعداد جلسات دوره 25 الی 30 جلسه می باشد.

7.      دوره Speaking پیشرفته آنلاین

این دوره 60 ساعت غیرحضوری می باشد و مناسب برای زبان آموزانی است که قصد دارند مهارت زبانی خود را در سطوح پیشرفته تقویت نمایند. مدرک پایان دوره بین المللی از کالج Westminster لندن صادر خواهد شد.

8.      دوره IELTS

این دوره مناسب برای افرادی است که قصد مهاجرت یا تحصیل در خارج کشور یا تحصیل در دوره دکترای داخل کشور را دارند. این دوره در سطح مقدماتی (Basic IELTS)، متوسطه (Pre- IELTS) و سطح پایانی  Final) (IELTS برگزار می گردد.

9.       - دوره های آموزشی تربیت معلم زبان انگلیسی (T.T.C)

این دوره 40 ساعته که بصورت تئوری و عملی برگزار می گردد، براساس استانداردهای روز آموزش (Celta) برگزار می گردد که در پایان دوره به کسانی که در آزمون تئوری و عملی این دوره حدنصاب لازم را کسب نمایند، مدرک معتبر T.T.C اعطاء می گردد.

10.   - دوره های تربیت معلم بین المللی زبان انگلیسی بزرگسالان (TESOL)

موسسه آزرم تنها نماینده انحصاری در استان اصفهان در برگزاری این دوره ها می باشد).

این دوره به صورت 30 ساعت حضوری و 120 ساعت آنلاین برگزار می گردد که در پایان دوره مدرک بین المللی از کالج Westminster لندن که مورد تائید iteflac امریکا نیز می باشد، اعطا می گردد.

 

همچنین این آموزشگاه مفتخر است که به عنوان تنها برگزار کننده آزمون های آیلتس آزمایشی رایگان  (Mock IELTS) خدمات ارزنده ای را در سطح منطقه به شهروندان گرامی ارائه نماید                                      

کاربر
ورود
Quotation

Judge a man by his questions rather than his answers

Voltaire
اطلاعات ترم جدید

ترم تابستان 1403

شروع ترم :روزهای  شنبه  1403/4/9 و یکشنبه 1403/4/10

امتحان میان ترم:  سه شنبه  1403/5/16 و چهارشنبه 1403/5/17

امتحان پایان ترم: سه شنبه 1403/6/20 و چهارشنبه 1403/6/21